KAM NA VÝLET / Aquacentra, koupání a vodní hrátky

Bazén s tobogánem a vodními atrakcemi.
Vyhřívaný tobogán a teplá slaná voda. To jsou lákadla Aquacentra v Domažlicích
Bazén s tobogánem a vodními atrakcemi. 
Autor / zdroj foto: Aquacentrum Domažlice

Aquacentrum Domažlice / Domažlice

Moderní Aquacentrum o rozloze 1200 metrů čtverečních se rozkládá ve dvoupodlažní budově s přístupem z ulice Palackého v Domažlicích. V patře najdete pětadvacetimetrový plavecký bazén, ve vedlejších prostorách pak Wellness bazén s vyhřívaným tobogánem a oddělený relaxační se dvěma vířivkami a masážními tryskami. Dětský bazén je ve stejném podlaží. U recepce Aquacentra je připravena restaurace s kuchyní.

Moderní Wellness centrum se nachází v přízemí dvoupodlažní budovy. U recepce je Ricochetový kurt, Fitness sál a vstup do šaten. Ve Wellness centru naleznete parní a Finskou saunu, kompletní sprchové centrum, bazén s teplou slanou vodou a masážními tryskami. Nechybí ani rozlehlá odpočívárna.

Aquacentrum nabízí také pronájem moderní čtyřdráhové segmentové kuželny značky Pro-Tec, která je součástí Aquacentra v Domažlicích a nachází se v patře budovy. Pro vaši zábavu jsou k dispozici dvě dráhy Bowlingu, které jsou vedle kuželkářských drah. Vstup a obsluhu sportoviště zajišťuje obsluha restaurace H2O.

Více informací včetně popisu všech atrakcí, provozní doby a cen vstupného najdete na webu Aquacentra Domažlice.

Autor / zdroj: -red-

Partneři

Aguglia
Aktivní dítě
Maminčino koření
IP Polná
WWW design
hanakservis
Vitakraft
Koyo Bearings Česká republika s.r.o.